הבריכות שלנו

מרכז השחיה מיכל רובין הוקם ב-1965 ואנחנו מנהלים אותו משנת 1977 – 42 שנים!

הבריכה שלנו נמצאת בתוך שטח מרכז הספורט של "אילן" -ספיבק (רוקח 123, רמת גן, ממש ליד קניון איילון)

יש לנו פעילות שמתקיימת ב- 2 בריכות מקורות ומחוממות. בזמני הפעילות שלנו, הבריכות משמשות רק את המתאמנים שלנו! 

  1. הבריכה החצי אולימפית מחוממת לטמפ' של כ-29 מעלות צלזיוס.
  2. בריכת הידרותרפיה, מחוממת לטמפ' של 32-34 מעלות צלזיוס. 

שתי הבריכות נמצאות תחת הפיקוח של משרד הבריאות.

קצת עליי - מיכל רובין

אני שחיינית מלידה, הידרותרפיסטית ומאמנת בכירה לשחייה כבר 33 שנים. אני מנהלת ובעלת מרכז השחיה שלנו כבר 23 שנים. וואו איך שהזמן טס כשנהנים! 

קפצתי ישר מהבטן של אימי אל המים. מגיל צעיר מאוד הייתי שחיינית תחרותית וכשגדלתי, זכיתי בתואר אלופת ישראל בשחייה. לכן, הרגיש לי מאוד טבעי ונכון להקים בית-ספר שחייה שהלך וגדל עם השנים והפך לאחד הוותיקים והמובילים בארץ. 

השילוב של האהבה הגדולה שלי למים יחד עם האהבה שלי לילדים הוביל אותי לעסוק מגיל צעיר בהדרכה ואימון שחייה. היה חשוב לי להעביר את השחייה הלאה, לכולם. 

מי אנחנו?

אנחנו צוות מקצועי ומנוסה שמאמן אלפי שחיינים במרכז השחיה שלנו כבר למעלה מ-40 שנים . אנחנו מאמינים בשילוב לימוד סגנונות השחייה עם הקניית כישורי למידה וביטחון עצמי. אנחנו משלבים גם ילדים מיוחדים בעלי מגבלות בתוך הקבוצות הרגילות שלנו מתוך דאגה לכולם וליצירת אווירה משפחתית של בית בתוך הבריכה הלימודית שלנו. אצלנו אוהבים להישאר לטווח ארוך ולדורי דורות. משפחות של סבים, אבות ונכדים לומדים לשחות אצלנו. אנחנו צוות מגובש ומסור שאכפת לו מהשחיינים והשחייניות שלו.

הדרך שלנו

הדרך שלנו ללמד ולאמן שחייה לא נעוצה תחת שיטה אחת – אלא דרך שילוב של 3 עקרונות מרכזיים שחשובים לנו. 

ניסיון רב ומקצועיות של הצוות שלנו שמלווה בלמידה והתפתחות מתמדת. התאמה אישית לכל שחיין או שחיינית בהתאם לצרכים, למגבלות או לפחדים שלהם.  ישנם לפעמים אנשים בוגרים שמתמודדים עם פחד מים שנבנה במשך שנים רבות, לפעמים עקב אירוע טראומתי מילדות. יחד עם הצוות שלנו ובהתאמה אליהם – אנחנו יוצרים תהליך משמעותי שעוזר להם להגיע בהצלחה לאהבת המים. 

כמו כן, אנחנו דואגים להסתכל על ההתקדמות של כל אחד ואחת בקבוצה ובמקרה הצורך להעביר לקבוצה יותר מתאימה בהתאם ליכולות האישיות.  וכמובן – אווירה משפחתית – ששמה דגש על לאהוב את המים, לשחות בכיף, תמיד להיות שם עם אמירה טובה, חיבוק ונשיקה. להיות משפחה לכל דבר. 

מי מגיע אלינו?

מגיעים אלינו תושבים מרמת גן, גבעתיים, השכונות הצפוניות של ת"א (צהלה, מעוז אביב, נאות אפקה, הדר יוסף) אבל גם ממקומות רחוקים יותר כמו בת- ים, חולון, פתח תקווה, ראש העין, בני ברק, קריית אונו ועוד רבים נוספים. 

גדלים אצלנו דורות של שחיינים – סבים סבתות, ילדים וילדות, נכדים ונכדות. 

אנחנו משפחה אחת גדולה! 

המלצות

אפשר להירשם ולבוא לשיעור ניסיוןScroll to top
Call Now Buttonלשיעור ניסיון
שינוי גודל גופנים